fotr.cz

služba
XML FEED

Úpravu feedů pro inzertní kanály a internetové srovnávače.

Abyste mohli efektivně pracovat s produktovými inzeráty, dynamickým retargetingem a dynamickým bannerem musíte mít správně vygenerovaný xml feed.

Některé položky jsou povinné a tudíž musí být správně zapsány.

Jiné  jsou doplňkové a určitě je dobré mít je v inzerci.

Vytvořený XML feed je vždy třeba nahrát na web tak, aby si z jeho URL adresy mohlo Zboží.cz pravidelně stahovat informace o jednotlivých nabídkách. Frekvenci stahování lze nastavit v rozmezí 1x až 12x denně. Celkový počet nabídek v XML feedu není omezen.

Díky službě Google Merchant Center mohou miliony lidí objevovat, prohlížet a nakupovat vaše produkty. Řada funkcí a pokročilých nástrojů pro vytváření přehledů umožňuje nabídnout různé možnosti, jak vaše produkty dostat k nejvhodnějším zákazníkům.

K registraci do služby Merchant Center budete potřebovat účet Google (například Gmail).

 

Facebook katalog obsahuje informace o všech položkách, které chcete prostřednictvím Facebook reklam inzerovat či označovat na facebookovém profilu a Instagramu. Katalog využijete například pro dynamické reklamy, remarketing a sbírky. Feed pro Facebook katalog najdete v administraci Business Manageru.

Mergado sdružuje množství šikovných nástrojů, s nimiž dokážete spravovat a vylepšovat Vaši inzerci, a přitom nemusíte být programátory.

S Mergadem snadno provedete změny v datových feedech pro zbožové srovnávače bez zásahu a pomoci vývojáře.

 

Poptávám službu

Kontakt: + 420 777 344 987
Email: iveta@fotr.cz